Posts Tagged "çankaya kreş tavsiye"

24Mar2015

Çankaya Bal Arısı Kids Kreş

Çankaya Kreş, 0-36 ay arası çocukların sabahları evinden alınıp bakımlarının yapıldığı kurumdur. Çocuk bakım evi de denebilir. Türkiye’de kreş ve anaokulu kavramları genel olarak birbiriyle karıştırılmaktadır. Kreş yaşı 0-36 ay arası çocukluk öncesi çağdır. Anaokulu ise 36 aylık ve sonrası çocukluk çağına girenler için açılmış okullardır. Kreşlerde çocukların fiziksel, zihinsel, psiko-sosyal gelişimsel süreçlerini tamamlamalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış programlar uygulanır. Kreşlerde bebeklerin sağlık durumları ve  beslenmeleri  rutin olarak kontrol edilir.


24Mar2015

Bal Arısı Kids Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Bal Arısı Kids, Ankara’nın Çankaya ilçesinde Balgat’a bağlıdır ve Taurus AVM’ye çok yakındır. Kreş ve gündüz bakım evi olarak geçer ve bununla birlikte farklı yaş gruplarına da yöneliktir. Çocuklarımızın öğrenirken eğlenmelerini sağlıyor ve onlara evindeymiş gibi sıcak ve güvenli bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü öğretmen ve personel kadromuzla sizlerin gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet etmenizi sağlıyoruz.

Çocuklarımız için güvenilir bir ortamda mutluluk dolu bir yuva mutlu başlangıçlar, parlak gelecekler için ailece gelin bu ilk adımı birlikte atalım.